Кошик
12 відгуків
ООО "ЭЙПЕКС"
+380505049057
+380612132889
+380612132988
+380505049057

Сітка штукатурна

Штукатурна сітка - використання та різновиди 

Сітка штукатурна - це надійний і практичний матеріал з високими експлуатаційними характеристиками, що використовується при здійсненні будь-яких видів штукатурних робіт, армування кладки, будівництві басейнів, зовнішній і внутрішньої облицювання, виготовленні тепличних і парникових каскадів, зведенні вольєрів для тварин, виготовленні заборів.
Найдешевшим варіантом вважається проста неоцинкована сітка. Вона використовується переважно для тимчасових огорож, при зведенні яких економність важливіше стійкості до зовнішніх умов. В залежності від технології виготовлення відрізняються її властивості і термін експлуатації. 

Види штукатурної сітки

На сьогодні існує кілька видів штукатурної сітки, які виділяють в залежності від матеріалів,  що використовуються для її виготовлення:
1.    Сварная штукатурная сетка - используют в случае, если перепады неровностей на поверхности, на которую нужно нанести штукатурку, составляют более четырех сантиметров. В таком случае слой штукатурки может вздуться на поверхности. Такую неприятность можно предотвратить грунтовкой стен с использованием металлической сетки.
2.    Сетка из стекловолокна - хорошее решение для удачного проведения ремонтных и строительных работ.  Используемой при шпаклевочных и штукатурных работах. Такие сетки легкие по весу, простые в использовании, не подвергаются коррозии и стойки к негативному воздействию щелочной среды. 
3.    Пластиковая штукатурная сетка (малярная) используется исключительно при штукатурных работах с использованием гипса, так как пластик разъедается в щелочной среде (цемент). Обычно такой вид сетчатого полотна используют в финишной отделке